Jekatěrinburg - Záhřeb 3:2Petružálek se gólem a asistencí podílel na obratu Jekatěrinburgu v KHL

Moskva

Český hokejový útočník Jakub Petružálek se gólem a asistencí zasloužil o první výhru Jekatěrinburgu v nové sezóně KHL. Letní posila Avtomobilistu zahájila v druhé třetině obrat v duelu se Záhřebem, který ruský tým ze stavu 0:2 porazil 3:2. V brance vítězů byl Jakub Kovář.

Jakub Petružálek na srazu hokejové reprezentace

Cenné vítězství si připsali svěřenci českého kouče Rostislava Čady ze Slovanu Bratislava, kteří vyhráli 3:2 na ledě úřadujícího šampióna Magnitogorsku. Skóre zápasu sice otevřel po rovných čtyřech minutách domácí Jan Kovář, ale v 9. minutě vyrovnal jiný český útočník Václav Nedorost v dresu Slovanu. Vítězný gól vstřelil deset minut před koncem v přesilovce Ladislav Nagy.