Hlavní obsah

Čeljabinsk - Dynamo 5:3Sedlákův gól pomohl hokejistům Čeljabinsku do čela KHL

17. 10. 2021 16:52

Hokejisté Čeljabinsku zvítězili v KHL poosmé za sebou a opět jim k tomu pomohli čeští útočníci Lukáš Sedlák a Tomáš Hyka. Sedlák se na domácí výhře 5:3 nad Dynamem Moskva podílel gólem, Hyka asistencí. Roman Will si v brance Traktoru připsal 35 zákroků a Čeljabinsk se dostal do čela ligové tabulky.

Foto: Profimedia.cz

Lukáš Sedlák (v červném) v souboji u mantineluFoto: Profimedia.cz

Článek

Sedlák v 37. minutě vyhrál před brankovištěm souboj s trojicí soupeřů a zvýšil na 3:1. Dynamo vyrovnalo, avšak domácí celek v 56. minutě využil přesilovku a poslední gól dal do prázdné branky Teemu Pulkkinen.

Sedlák je s osmi brankami nejlepším českým střelcem v lize. Hyka má bilanci 4+14 a patří mu pozice nejproduktivnějšího Čecha.

Čeljabinsku pomohlo do čela Kontinentální ligy zaváhání dosud vedoucího Magnitogorsku. Metallurg doma prohrál s Ufou 2:5 a jeho vítězná série se po 14 zápasech zastavila.

Výsledky KHL:
Čeljabinsk - Dynamo Moskva 5:3 (za domácí Sedlák 1+0, Hyka 0+1)
Magnitogorsk - Ufa 2:5
Jaroslavl - Kunlun Red Star 4:3
Kazaň - Chabarovsk 3:2 v prodl. (za hosty Tomášek 0+1)
Petrohrad - Barys Nur-Sultan 3:4 po sam. nájezdech
Dinamo Minsk - Vladivostok 3:2

Reklama

Sdílejte článek
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     
  •  
     
     
     

Souhrn:

2021/22

Souhrn z výsledků:
Včera základní část - pondělí 29. listopadu Petrohrad SKA Petrohrad - Severstal Čerepovec Čerepovec Petrohrad - Čerepovec 1 : 3
Včera základní část - pondělí 29. listopadu Novgorod Torpedo Nižnij Novgorod - Viťaz Podolsk Viťaz Novgorod - Viťaz 4 : 1
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Kunlun Rudá Hvězda Kunlun - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk Kunlun - Magnitogorsk 1 : 5
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Riga Dinamo Riga - CSKA Moskva CSKA Riga - CSKA 2 : 3
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Minsk Dinamo Minsk - Traktor Čeljabinsk Čeljabinsk Minsk - Čeljabinsk 2 : 1
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Nižněkamsk Neftěchimik Nižněkamsk - Ak Bars Kazaň Kazaň Nižněkamsk - Kazaň 2 : 3 sn
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Jokerit Jokerit Helsinky - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Jokerit - Jaroslavl 2 : 0
28.11.2021 základní část - neděle 28. listopadu Spartak Spartak Moskva - Dynamo Moskva Dynamo Spartak - Dynamo 4 : 1

Souhrn z tabulek:
Bobrovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Jokerit Jokerit 34 16 3 2 2 4 7 108 : 83 48
2 Petrohrad Petrohrad 33 14 2 3 3 2 9 103 : 76 43
3 Spartak Spartak 34 13 5 0 1 1 14 87 : 86 38
4 Novgorod Novgorod 34 15 1 0 2 2 14 87 : 80 36
5 Soči Soči 34 11 2 1 3 1 16 79 : 89 32
6 Viťaz Viťaz 34 7 0 2 4 5 15 84 : 106 27
Tarasovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 CSKA CSKA 34 14 5 3 1 1 10 82 : 71 46
2 Čerepovec Čerepovec 33 14 3 4 2 2 8 80 : 69 46
3 Dynamo Dynamo 33 19 2 1 0 0 11 113 : 83 44
4 Jaroslavl Jaroslavl 34 15 2 0 2 4 11 87 : 76 40
5 Minsk Minsk 33 12 4 0 4 2 11 97 : 105 38
6 Riga Riga 32 9 1 0 4 2 16 63 : 97 26
Charlamovova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Magnitogorsk Magnitogorsk 33 21 2 4 0 1 5 119 : 73 55
2 Čeljabinsk Čeljabinsk 36 15 4 6 1 2 8 108 : 88 54
3 Kazaň Kazaň 34 14 3 4 0 5 8 82 : 76 47
4 Nižněkamsk Nižněkamsk 33 11 2 2 2 3 13 84 : 94 35
5 Jekatěrinburg Jekatěrinburg 34 11 2 1 3 2 15 107 : 98 33
6 Kunlun Kunlun 33 6 1 1 1 2 22 71 : 127 19
Černyševova divize
Pořadí Poř. Tým Z V Vpp Vsn Psn Ppp P Skóre Body
1 Ufa Ufa 34 17 2 1 2 1 11 93 : 68 43
2 Omsk Omsk 33 17 1 1 1 1 12 93 : 76 40
3 Novosibirsk Novosibirsk 34 14 0 3 1 3 13 69 : 72 38
4 Chabarovsk Chabarovsk 35 7 3 3 2 3 17 69 : 93 31
5 Nur-Sultan Nur-Sultan 33 7 3 3 2 2 16 81 : 103 30
6 Vladivostok Vladivostok 34 5 0 1 3 2 22 58 : 115 17
Souhrn z kalendáře:
dnes 10 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Vladivostok Admiral Vladivostok - Salavat Julajev Ufa Ufa Vladivostok - Ufa Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu CSKA CSKA Moskva - Metallurg Magnitogorsk Magnitogorsk CSKA - Magnitogorsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Dynamo Dynamo Moskva - Ak Bars Kazaň Kazaň Dynamo - Kazaň Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Omsk Avangard Omsk - Neftěchimik Nižněkamsk Nižněkamsk Omsk - Nižněkamsk Vsadit
dnes 17 : 30 základní část - úterý 30. listopadu Spartak Spartak Moskva - Lokomotiv Jaroslavl Jaroslavl Spartak - Jaroslavl Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Petrohrad SKA Petrohrad - Dinamo Minsk Minsk Petrohrad - Minsk Vsadit
zítra 17 : 30 základní část - středa 1. prosince Viťaz Viťaz Podolsk - Jokerit Helsinky Jokerit Viťaz - Jokerit Vsadit
zítra 18 : 30 základní část - středa 1. prosince Riga Dinamo Riga - Severstal Čerepovec Čerepovec Riga - Čerepovec Vsadit