Chabarovsk - Petrohrad 1:3Tomáš Zohorna dal gól, ale Chabarovsk na Petrohrad nestačil

Moskva

Tomáš a Hynek Zohornovi se postarali o jediný gól Chabarovsku v dnešním utkání Kontinentální hokejové ligy s Petrohradem, proti favoritovi už to ale znamenalo jen snížení stavu na konečných 1:3. V brankovišti domácího týmu vydržel pouze do úvodu druhé třetiny Marek Langhamer, po třetím inkasovaném gólu ho vystřídal Jevgenij Alikin.

Bratři Hynek (vlevo) a Tomáš Zohornové na MS v Bratislavě.

Tomáš Zohorna dal gól do odkryté branky po přihrávce bratra ve 45. minutě a bodoval i ve třetím utkání, do něhož nastoupil (2+1).

Chabarovsk, který vstoupil do sezony šesti porážkami, zatím ale nadále paběrkuje a prohrál čtvrtý z pěti posledních zápasů. Z 12 utkání v sezoně vytěžil jen pět bodů a v celé soutěži je na tom hůř jen čínský Kunlun. Petrohrad se po osmé výhře dotáhl na jediný bod k lídrovi Západní konference CSKA Moskva.