Ufa - Čeljabinsk 1:2Stav série 2:4Will a Hyka pomohli Čeljabinsku do semifinále, Sedlák znovu chyběl

Brankář Roman Will a útočník Tomáš Hyka pomohli Čeljabinsku k postupu do semifinále play off Kontinentální hokejové ligy. Traktor dnes zvítězil na ledě Ufy 2:1 a sérii vyhrál 4:2.

V sestavě Čeljabinsku chyběl podruhé za sebou útočník Lukáš Sedlák, který je po hrubém faulu Grigorije Panina ve čtvrtém čtvrtfinálovém utkání mimo hru s otřesem mozku.

O výhře hostů rozhodli svými góly ve druhé třetině obránce Nick Bailen a útočník Vjačeslav Osnovin. Willa připravil o první čisté konto v play off v 56. minutě Alexandr Kadějkin. Jinak český gólman kryl 34 střel.

Ve finále Východní konference se Čeljabinsk utká s vítězem série mezi obhájcem Gagarinova poháru Omskem a Magnitogorskem, který vede 3:2 na zápasy.