Vytočený Crosby! Kapitán Pittsburghu neudržel nervy a na střídačce řádil

Washington/Praha

Ve druhé třetině svým třináctým gólem v sezoně poslal svůj tým do vedení 2:1, přesto byl nakonec útočník Pittsburghu Sidney Crosby po nedělním utkání NHL na ledě Washingtonu hodně frustrovaný. Capitals totiž skóre v závěrečné části hry čtyřmi góly otočili (5:3), což kapitán Tučňáků nesl dost nelibě.

Kapitán Pittsburghu Sidney Crosby.

Hlavně gól T.J. Oshieho z 51. minuty na 4:3 pro domácí celek člen Triple Gold Clubu, který sdružuje vítěze Stanley Cupu, mistry světa a zároveň olympijské šampiony, nerozdýchal.

Crosbymu se totiž Oshieho před brankou Pittsburghu nepodařilo zastavit, takže se pravý křídelník Capitals dostal k dorážce své střely, z níž už gólmana Murrayho překonal.

Frustrovaný Crosby ihned poté, co dosedl na střídačku, vzal svou hůl a pokusil se ji rozmlátit o mantinel. To se mu sice nepovedlo, na druhý pokus už ale uspěl. O holenní chránič svůj nástroj rozlomil vedví. Ve vzteku pak obě části odhodil.

Tučňáci se po třetí porážce za sebou nacházejí v tabulce Východní konference NHL na čtvrtém místě.