Hlavní obsah

Českobudějovičtí hokejisté vyhráli exhibici v Jindřichově Hradci

1. 8. 2009 19:27

Hokejisté Českých Budějovic v sobotu vyhráli exhibiční zápas v Jindřichově Hradci, v němž pod hlavičkou domácího druholigového Vajgaru nastoupil výběr odchovanců a hostů z extraligy i zahraničních soutěží včetně hráčů z NHL. V utkání, které bylo součástí oslav 80 let hokeje v Jindřichově Hradci, zvítězil hostující Mountfield 9:7.

Článek

Z NHL oblékli jindřichohradecký dres Aleš Kotalík, Jiří Novotný, Milan Michálek, Tomáš Plekanec nebo trojice Phoenixu Zbyněk Michálek, Petr Průcha a Martin Hanzal. Kapitánem Vajgaru, který nastoupil ve speciálně vytvořených retro dresech ve žluto-modrých klubových barvách, byl českobudějovický Petr Sailer.

"Vázla nám souhra v obraně a bylo vidět, že řada z nás ještě na bruslích moc netrénovala," řekl Kotalík k devíti inkasovaným gólům.

Extraligoví hosté představili letní posily Jana Snopka a Josefa Melichara. Na levém křídle vedle Tomáše Vaka a autora tří branek Milana Gulaše nastoupil Švýcar Spencer Rezek, jenž přišel do Českých Budějovic na zkoušku. "Byla to hezká exhibice. Jsme spokojeni s vítězstvím a hlavně s tím, že v pondělí jdeme konečně doma na led," řekl kouč Jihočechů Jan Tlačil.

Exhibiční hokejové utkání:
Vajgar Jindřichův Hradec - Mountfield České Budějovice 7:9 (2:4, 1:3, 4:2)
Branky: 41. a 45. M. Michálek, 8. Průcha, 12. Ondřej, 37. Kotalík, 54. Marek, 57. Zíb - 2., 14. a 36. Gulaš, 10. a 21. Veselý, 9. Hudec, 32. Snopek, 52. Květoň, 52. Kotrla.

Reklama

 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?

Nejnovější články