Češi v závěru ztratili zápas s Ruskem

LIBEREC

Čeští hokejisté prohráli na turnaji EHT v Liberci s Ruskem 1:2 (0:0, 1:0, 0:2) Branky: 36.Skuhravý - 57.Charitonov, 59.Kurjanov. Turnaj vyhráli Švédové, Češi skončili třetí a jejich nedělní soupeř druhý.

Český obránce Radek Hamr v souboji s Rusem Tkačenkem

Připravujeme další podrobnosti.

Česká republika - Rusko 1:2 (0:0, 1:0, 0:2)
Branky a nahrávky: 36. Skuhravý (Veselý, K. Rachůnek) - 58. Charitonov (Kuljaš), 59. Kurjanov. Rozhodčí: T. Andersson (Švéd.) - Pouzar, Kalivoda (oba ČR). Vyloučení: 7:6. Bez využití. Diváci: 3162.
Česká republika: Hnilička - F. Ptáček, Hejda, K. Rachůnek, Philipp, Hamr, Píša, Čáslava, Bičánek - Rosa, Divíšek, Bednář - Skuhravý, Burger, Veselý - J. Hlinka, Marek, Hlaváč - Grošek, Mikeska, Hubáček. Trenéři: Alois Hadamczik, Ondřej Weissmann a Mojmír Trličík.
Rusko: Fomičev - Kuljaš, Aťjušov, Žukov, Kutějkin, Zabolotněv, Vorobjev, Chomickij, Kolcov - Sušinskij, Taratuchin, Charitonov - Tkačenko, Titov, But - Platonov, Kajgorodov, Čistov - Zapirov, Kurjanov, Mirnov. Trenér: Vladimir Krikunov.
Konečná tabulka turnaje:
1. Švédsko330009:49
2. Rusko320017:46
3. Česká republika301026:82
4. Finsko300122:81
Pozn.: Sloupce v tabulkách znamenají počet zápasů, výher v základní hrací době (3 body), výher v prodloužení či po samostatných nájezdech (2 body), proher v prodloužení či po samostatných nájezdech (1 bod), proher v normální hrací době (0 bodů), skóre a celkový počet bodů.