Hlavní obsah

UFC na TV Tipsport: Česká šance na titul! Jak to vidí Muradov?

9. 6. 2022 14:57

Tuzemští příznivci MMA hoří netrpělivostí. O víkendu se uskuteční dlouho očekávaný turnaj UFC. Jiří Procházka se porve o titul!

Foto: Tipsport

UFC na TV Tipsport: Česká šance na titul! Jak to vidí Muradov?Foto: Tipsport

Článek

Ve hře je pás pro šampiona polotěžké váhy. Soupeřem českého zápasníka bude současný král divize Glover Teixeira. Koho favorizujete? Bookmakeři se celkem jednoznačně přiklánějí k fighterovi z Hostěradic. Vsaďte si u Tipsportu a sledujte galavečer UFC 275 v Singapuru živě na TV Tipsport. Založte si účet a získejte 150 Kč zdarma na své první sázky.

Jiří Procházka má úctyhodnou profi MMA bilanci. 28–3–1! Z toho 25 soků porazil KO nebo TKO. Navíc zvítězil 12x v řadě (neprohrál od prosince 2015, kdy na něho vyzrál Muhammed Lawal). Natáhne úspěšnou sérii? V top bojové organizaci světa dosud startoval dvakrát a v obou případech se blýskl výbornými výkony. Nejprve vyřídil Volkana Oezdemira a následně sundal Dominicka Reyese. Vypne i Teixeiru (33–7–0)?

„Glovera znám. Absolvoval dlouhou cestu. A teď je konečně držitelem titulu. Neuvěřitelné. Nicméně, když s ním o ten pás loni zápasil tehdejší šampion polotěžké váhy Jan Blachowicz, Polák ho podcenil. Slyšel jsem, jaké měl v přípravě sparingy… Jirka je na odlišném levelu. Má jinou mentalitu, svoji cestu. V jeho případě podcenění vůbec nehrozí,“ napsal v analýze Mach Muradov, hvězda největší sázkařské komunity a člen UFC.

Proti fighterovi z Brazílie jde i tipér ladislav523. Za 24 tisíc korun. Priesto dal dokonce na Procházku 70 tisíc! Inspirujete se? V kurzové nabídce najdete řadu zajímavých speciálních příležitostí. Vsadit si můžete na způsob, jakým bude duel ukončen, na počet zahájených kol, ale také na vítěze v kombinaci s kolem ukončení bitvy.

Založte si účet u Tipsportu online bez návštěvy pobočky a získejte vstupní bonus až 50 000 Kč! Navíc dostanete zdarma 150 Kč na své první sázky!

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tento článek nevyjadřuje názor redakce.

Sdílejte článek
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •