Piešťany - Hradec Králové 60:54Basketbalisty Hradce Králové nestačily ve finále CEWL na Piešťany

Basketbalistky Hradce Králové závěr finálového turnaje Středoevropské ligy (CEWL) nezvládly a s Piešťanskými Čajkami ve finále prohrály 54:60. Třetí místo v Brně vybojovaly pořádající Žabiny, které přehrály Košice 75:51.

Královéhradecké Lvice ve finále narazily na slovenské soupeřky potřetí v sezoně a na rozdíl od předchozích dvou zápasů v základní skupině na Piešťany nestačily.

Nejlepší střelkyní Lvic byla Pamela-Therese Effangová s 15 body, vítězky táhla Janee Thompsonová, která si připsala o tři body víc.

CEWL je mezinárodní soutěží pro středoevropské země. Letos se jí zúčastnilo šest klubů z Česka, Slovenska, Rakouska a Německa.