Házenkářka Malá obhájila s Bietigheimem bundesligový titul

Házenkářka Veronika Malá obhájila s Bietigheimem titul v německé lize. Její tým porazil v sobotním utkání Bensheim/Auerbach 34:21 a vyhrál i 23. zápas v soutěži. V závěrečných třech kolech už nemůže o první místo přijít. Malá s týmem v této sezoně získala i Německý pohár.

Veronika Malá (vlevo) střílí jednu z branek českého národního týmu. Ilustrační foto.

Bietigheim, který přidal do své sbírky čtvrtý titul, může zopakovat loňský ročník, kdy prošel bundesligou bez ztráty bodu.

Malá se mohla z triumfu radovat v den svých 29. narozenin. Bývalá hráčka pražské Slavie v březnu prodloužila s německým klubem smlouvu i na příští sezonu s opcí. Loni česká reprezentantka s Bietigheimem ovládla i Evropskou ligu a německý Superpohár.