Házenkářky Mostu porazily poslední Stupavu, dominovaly až po přestávce

Mostecké házenkářky tři dny po porážce v klíčovém souboji s Michalovcemi o titul v interlize vyhrály podle očekávání utkání s poslední Stupavou. Proti slovenskému nováčkovi soutěže v poločase vedly jen o tři branky, ale nakonec zvítězily vysoko 28:14. Stupava dala po přestávce jen šest gólů.

Házenkářky Mostu, ilustrační foto.

Jednoznačné vítězství si připsaly i Michalovce, které porazily Porubu 36:22 a dál vedou o bod před Mostem. V prvním poločase dovolil favorit soupeřkám pouze sedm branek.

Kynžvart, který si ve středu zajistil účast v českém play off, vedl v Hodoníně v poločase o šest gólů. Nakonec nad předposledním týmem soutěže vyhrál těsně 30:29.