Volejbalisté Českých Budějovic vyhráli v extralize sedmý zápas v řadě

Volejbalisté Českých Budějovic zdolali v dohrávce 25. kola extraligy Odolenu Vodu 3:1 a v letošním roce jsou v domácí soutěži stále bez porážky. Po zaváhání v úvodním setu zápas na hřišti soupeře otočili a zvítězili v sedmém ligovém utkání v řadě.

Ilustrační foto.

Jihostroj prohrál dobře rozehranou první sadu v koncovce. Od stavu 14:18 získali domácí deset bodů v řadě, otočili na 24:18 a proměnili pak druhý setbol. V dalších dvou sadách České Budějovice podobný výpadek nedopustily, dramatický závěr přinesl až čtvrtý set. Čtvrtý tým tabulky v něm vedl 24:20, nakonec ale proměnil až čtvrtý mečbol.

Jihočechy bodově táhl Martin Kriško, který nasbíral 17 bodů, Martin Licek přidal 15 bodů. Stejnou bilanci měl v domácím týmu Martin Hladík.