Hlavní obsah

Buggyra posbírala na Hungaroringu hned tři triumfy

19. 4. 2021 21:03

Úspěšný víkend. Tým Buggyra Zero Mileage Racing má za sebou tým Buggyra Zero Mileage Racing velmi povedený vstup do sezony, když jeho jezdci zaznamenali v úvodním podniku Eset Cup Series, hned tři triumfy.

Buggyra na HungaroringuVideo: Buggyra media

 
Článek

Slušná bilance. Na letošní první individuální vítězství dosáhl v pátek Téo Calvet (2.0 Clio Cup), druhý den pak slavil s Yasmeen Kolocovou vítězství v Endurance Race. „Někdo musí být první, rád jsem se této role zhostil," potvrdil se smíchem francouzský trucker, který se dokázal prosadit v konkurenci několika desítek vozů. „Bylo to hodně dobré. S Yasmeen jsme sice řešili nějaké technické problémy, ale na to se historie neptá."

V pátek se dařilo i Aliyyah Kolocvé, která v kategorii GT3 dosáhla na druhé místo rovnající se zároveň vítězství mezi ženami a juniory. „Po Can-Am DV21 se jednalo přece jen o změnu, na druhou stranu je Mercedes-AMG GT3 úžasné auto. Se závodním víkendem jsem spokojená, být obrazně řečeno v jednom kole mi vůbec nevadí. Vím, že bych měla jezdit i čínský šampionát GT3, docela se těším," dodala nejrychlejší truckerka historie.

Foto: Buggyra media

Mercedes-AMG GT3 je úžasné auto...Foto: Buggyra media

David Vršecký, který jel na Hungaroring částečně jako pedagogický dozor, završil účast sobotním vítězstvím v kategorii GT3. „Sešla se docela slušná konkurence, takže mám z výsledku radost. S Mercedesem GT3 si na sebe víceméně zvykáme a jde nám to. Čím dál tím více," líčí Vršecký a nešetří slovy chvály na adresu zbytku týmu. „Téo a Aliyyah jsou přes svůj věk v postavení, kdy nemusí nikomu nic dokazovat. Yasmeen je drahokam, který je potřeba vybrousit, disponuje ovšem nezpochybnitelným potenciálem."

Reklama

Sdílejte článek