Článek
Stuck přijede do Sosnové u České Lípy o víkendu 17.–18. května. Právě v tomto termínu se v Sosnové koná svátek motorsportu. Záštitu nad letošním ročníkem převzal prezident ČR Petr Pavel.
V rámci akce uvidí diváci řadu měřených jízd a výstavu historických automobilů, formulí, motocyklů a sajdkár. Dostaví se i několik hostů z oblasti motorsportu v čele se čtyřiasedmdesátiletým Němcem.

Hans-Joachim Stuck s vozem formule 1 Brabham
„V sedmdesátých letech závodil ve formuli 1, dvakrát dobyl Čtyřiadvacetihodinovku v Le Mans za volantem legendárního Porsche 962C a už v devatenácti letech vyhrál 24h závod na Nürburgringu. A do Sosnové přijede nejen jako host, ale uvidíte ho i v akci za volantem a s úsměvem, jaký zná každý, kdo ho kdy potkal,“ zve milovníky motorsportu Pavel Dušánek, šéf Driving Camp Autodromu Sosnová.
Jedním z témat víkendu bude výročí. Jubilejní, padesáté slaví Škoda 130 RS a Porsche 911 Turbo. Oba vozy se představí na závodním okruhu a budou k vidění v několika exemplářích různých generací.