West Ham - Bournemouth 1:1West Ham v anglické lize potřetí remizoval a uhájil šesté místo

Fotbalisté West Hamu remizovali v anglické lize 1:1 s Bournemouthem a po třetím nerozhodném výsledku v řadě udrželi šesté místo v tabulce. Celý zápas za Kladiváře odehrál český reprezentant Tomáš Souček, Vladimír Coufal si po červené kartě v minulém kole odpykával disciplinární trest.

Tomáš Souček (vpravo) z West Hamu a Lloyd Kelly z Bournemouthu

West Ham inkasoval už ve 3. minutě, kdy lacinou chybu domácích při rozehrávce u vlastního pokutového území potrestal 13. gólem v sezoně třetí střelec soutěže Solanke. Vyrovnání domácím zajistil po přestávce z pokutového kopu Ward-Prowse.

Na sedmou pozici o bod za West Ham se posunul Manchester United po divoké výhře 4:3 na stadionu Wolverhamptonu. Hosté po 22 minutách vedli už o dva góly po trefách Rashforda a Höjlunda a pak ještě znovu stejným rozdílem čtvrt hodiny před koncem, ale Wolves se nadechli k závěrečnému náporu. Po vyrovnání v páté nastavené minutě však inkasovali čtvrtý gól o další dvě minuty později od Mainooa.

Anglická fotbalová liga - 22. kolo:
West Ham - Bournemouth 1:1 (61. Ward-Prowse z pen. - 3. Solanke)
Wolverhampton - Manchester United 3:4 (71. Sarabia z pen., 85. Kilman, 90.+5 Neto - 5. Rashford, 22. Höjlund, 75. McTominay, 90.+7 Mainoo)