Hlavní obsah

Vypadám frustrovaně? Vettel se po kontroverzní penalizaci oženil a čeká, jak dopadne přezkoumání incidentu

21. 6. 2019 10:06

Sebastian Vettel přišel před necelými dvěma týdny o vítězství ve Velké ceně Kanady kvůli penalizaci, kterou od komisařů dostal za nebezpečné vrácení na trať. Zatímco celý svět rozebíral, zda byl tento trest správný, německý jezdec temné myšlenky na kontroverzní verdikt zahnal svatbou. Potají se totiž oženil.

Foto: Twitter

Sebastian Vettel.Foto: Twitter

Článek

„Stále mám na to stejný názor jako před dvěma týdny. Jde nám o to tento případ znovu otevřít a podívat se na něj z jiného pohledu,“ prohlásil Sebastian Vettel na webu motorsport.com. před nadcházející Velkou cenou Francie, na níž se bude v pátek odpoledne incident znovu řešit.

„Myslím, že jsme přinesli nějaké informace, které stewardi v té době neměli k dispozici a uvidíme, co se bude dít dál,“ dodal. O jaké konkrétní informace se jedná, už ale neprozradil. „Zeptejte se týmu,“ odkázal na vedení Ferrari. Na otázku, zda doufá, že by mohlo dojít v případu k nějakému významnému posunu, odpověděl také jen stručně, že neví.

Není tedy divu, že německý jezdec, který nevyhrál už patnáct závodů, a na kterého se na začátku sezony valila kritika, působí někdy frustrovaně. „Nejsem frustrovaný,“ odmítl razantně. „Vypadám frustrovaně? Není to tak, že bychom měli vyhrát patnáct závodů a nevyhráli jsme je. Kdyby tomu tak bylo, pak bych byl zklamaný. My jsme ale udělali vše, co jsme mohli."

"V letošním roce jsme mohli mít dvě vítezství. V Kanadě a předtím Charles Leclerc v Bahrajnu. Obecně, jsem docela spokojený se závody, které jsem měl,“ přiznal čtyřnásobný světový šampion, který se po Velké ceně Kanady potají oženil se svou dlouholetou přítelkyní a matkou svých dvou dcer.

Reklama

Sdílejte článek