Hlavní obsah

Hokej online • Třinec ‐ OlomoucTipsport extraliga • 1. kolo • 10. 9. 2025 • 17:00

Třinec
00:00:00
Olomouc
Vsaďte si na tento zápas

Jak se sází v Tipsportu

Nejzajímavější tikety

Vklad5 110 Kč
Kurz3.46
Výhra17 682 Kč
david39479 inspirací
Zobrazit
Vklad5 000 Kč
Kurz6.83
Výhra34 150 Kč
kostal10114 inspirací
Zobrazit
Vklad4 000 Kč
Kurz2.33
Výhra9 320 Kč
jir0078 inspirací
Zobrazit
Vklad3 987 Kč
Kurz2099.94
Výhra8 372 869 Kč
Monti17130 inspirací
Zobrazit
Zobrazit další

Analýza

Kanadské body Kovařčík Ondřej v zápasu včetně prodloužení

Autor: Skokanec

V zápase mezi Třincem a Olomoucí mě zaujal kurz na sázku, že Ondřej Kovařčík získá alespoň jeden kanadský bod. Tento třicetiletý útočník domácího týmu neměl minulou sezonu zrovna vydařenou, když ve 43 utkáních nasbíral 24 kanadských bodů. Nicméně přes léto do týmu přišel jeho brácha Michal, se kterým je dobře sehraný. V přípravě Ondřej získal 6 kanadských bodů v 5 utkáních, přitom rovnou 4 kanadské body (3+1) zaznamenal v generálce proti Slovanu Bratislava. Kovařčík bude jistě chodit i na přesilovky a v kombinaci s tím, že je Třinec velkým favoritem mi dává smysl na tohoto hráče vsadit. Hodně štěstí.

Zobrazit další

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Článek

1. kolo: Třinec - Olomouc

Online reportáž

Vše
Důležité momenty
Góly

HC OCELÁŘI TŘINEC

Třinecký klub po šesti sezónách strávených na trůnu přepustil svou pozici brněnské Kometě. Letos bude chtít po delší přípravě znovu zaútočit na nejvyšší pozice.

Tomu napovídají i změny v kádru. Ocelářskou šatnu opustili hráči, kteří toho moc neodehráli – obránci Jandus s Jeřábkem a kvarteto útočníků Marcinko, Teplý, Addamo a Čacho.

Trenér Moták přivítal v létě dva navrátilce, obránce Davida Musila a útočníka Michala Kovařčíka, který by měl vytvořit úderné duo se svým bratrem. Dále pod Javorový zamířili Oscar Flynn, Pavel Průšek a obránce Jakub Galvas, který bude chtít navázat na svého otce Lukáše, jenž třinecký dres oblékal pět sezón.

Třinečtí měli v plánu v přípravě odehrát šest zápasů, ale z důvodu nemoci ve vítkovickém kádru jich odehráli o jeden méně. Ve čtyřech z pěti duelů zvítězili, avšak proti Banské Bystrici zcela selhali a po nevydařené první třetině museli skousnout prohru 3:6.

Domácí hokejisté by měli být favoritem zápasu. Těsně před půlnocí zbývá v prodeji několik desítek vstupenek.

HC OLOMOUC

Olomoučtí hokejisté se budou chtít vyvarovat stejného scénáře jako v loňské sezóně, kterou zakončili barážovým soubojem proti Jihlavě.

Po sezóně skončil u týmu trenér Jan Tomajko, kterého nahradil slovenský kouč Róbert Petrovický. Asistentem je Petr Svoboda, který se jako hráč vyšvihl z Třince do NHL.

Kromě trenéra tým opustili také brankáři Konrád se Sedláčkem, obránci Sirota, Švrček a útočníci Káňa, Knotek, Kohout, Kunc a Musil. Místo nich zamířili na Hanou brankář Cichoň, obránci Cosgrove, Ryaen Petrovický a Stella a útočníci Čacho, Krastenbergs, Matýs a Najman.

Kohouti v přípravě čtyřikrát vyhráli a čtyřikrát prohráli. Dvakrát porazili Žilinu, jednou Vítkovice a jednou Tychy. Dvakrát prohráli s Jihlavou, jednou s Hradcem Králové a jednou také s dnešním soupeřem z Třince.

Dá se očekávat, že Olomouc bude pokračovat v tom svém tradičním nepříjemném hokeji, který ji především v domácím prostředí dovedl k bodům. V uplynulé sezóně se Hanáci hodně trápili na hřištích soupeřů, kde v základní části vyhráli za plný počet bodů pouze dvakrát.

Už je to tady! Tipsport Extraliga v úterý odstartovala na nejstarším extraligovém stadionu v republice, středeční program bude zahájen na nejúspěšnějším stadionu. Třinecká WERK Aréna zažila ve své jedenáctileté historii sedm finále, pětkrát se zde předával Masarykův pohár a pětkrát domácí hokejisté slavili titul mistra České republiky.

Jaká bude letošní sezóna, to ukáže až čas, ale předsezónní pohyb hráčů v jednotlivých klubech nabádá k pozitivním zážitkům, minimálně na třinecké straně.

Premiérovým utkáním z WERK Arény vás provede formou online přenosu trochu netradičně Igor Mainka. Přeji příjemný zážitek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

Načítám