Audiokomentář: Sparta–Slavia 0:0Fotbalová nuda. Derby bez šancí nemělo vítěze

Očekávané ligové derby pražských S diváky na vyprodaném stadionu na Letné nenadchlo. Fotbalisté Sparty hráli se Slavií v utkání 23. kola nejvyšší soutěže nerozhodně 0:0. Svěřenci trenéra Priskeho tak poprvé v ligovém ročníku na domácí půdě ztratili body.

Audiokomentář: Sparta - SlaviaVideo: Sport.cz

Poklidnou hladinu takticky vedeného utkání téměř bez vzruchu a bez šancí zčeřil až v 84. minutě sparťan Preciado, který se vleže nohou ohnal po kapitánovi hostů Bořilovi, zasáhl ho do stehna a po intervenci VAR a následné kontrole u monitoru rozhodčí Pechanec ekvádorského reprezentanta vyloučil.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Michal Nussbauer, moderátorkou přestávkového a závěrečného programu Zuzana Kézrová.