Audiokomentář: Bohemians–Liberec 0:0Liberec měl šance, Klokani přesilovku. Góly však chyběly

Liberečtí fotbalisté v posledních šesti kolech pravidelně střídali domácí výhry a remízy na venkovních hřištích, takže do série přidali sedmé utkání, kdy neprohráli, v Ďolíčku se s Bohemians rozešli po bezbrankové remíze.

Audiokomentář: Bohemians - LiberecVideo: Sport.cz

V prvním poločase dohrávky 17. kola (v původním termínu na začátku prosince se zápas neuskutečnil kvůli sněhové kalamitě a nezpůsobilému terénu) byli fotbalovější Severočeši ke gólu blíž, ale šance neproměnili. Po změně stran byl ve výhodě vršovický tým, když v 58. minutě byl vyloučen záložník Slovanu Ghali. Nabídnutou výhodu však Klokani nezužitkovali, a tak bilanci jediné výhry z posledních šesti kol nevyšperkovali.

Z utkání přinesl Sport.cz audiokomentář, zápas komentoval Václav Jindřich, glosujícím redaktorem byl Martin Kézr.