Vítkovice hájí extraligové vedení na Slavii

Výsledky posledního kola O2 extraligy pomohly zpět do čela hokejistům Vítkovic. Ti mají stejně bodů jako druhý Třinec a v nedělním 22. kole budou pozici hájit na ledě pražské Slavie.

Radost hokejistů Vítkovic z branky

Svěřenci trenéra Růžičky v pátek vyhráli 3:1 v Brně, předtím si přivezli dva body za vítězství 3:2 po prodloužení v Plzni. Naposledy doma ale Slavia prohrála vysoko s Kladnem 2:6.

Vítkovice v pátek udolaly České Budějovice 3:2 po prodloužení, předtím zvítězily 5:4 v Brně. Naposledy svěřenci trenéra Hadamczika nebodovali ve 12. kole, kdy v polovině října podlehli Karlovým Varům.

V první čtvrtině Vítkovice doma nad Slavií vyhrály 3:2, v poslední minutě vstřelil vítězný gól Štefanka.

Na vítězství Slavie vypsali bookmakeři Tipsportu kurs 1,93, na výhru Vítkovic si můžete vsadit v kursu 2,82. Pokud očekáváte remízu po základní hrací době, je k dispozici kurs 4,2.