Hlavní obsah

Cahillova spolupráce s Halepovou skončila, trenér chce pauzu

9. 11. 2018 21:38

Rumunská tenistka Simona Halepová si bude muset pro příští sezonu hledat nového trenéra. Kouč světové jedničky Darren Cahill totiž na sociálních sítích oznámil, že si hodlá na rok odpočinout od všech tenisových povinností a věnovat se rodině.

Foto: Profimedia.cz

Spolupráce Simony Halepové s koučem Darrenem Cahillem skončila.Foto: Profimedia.cz

Článek

Cahill s Halepovou spolupracoval od roku 2015. Pod jeho vedením Rumunka v minulé sezoně vystoupala do čela žebříčku WTA a loni poprvé ukončila rok jako světová jednička. Letos na Roland Garros získala premiérový grandslamový titul a podruhé za sebou zakončí rok na tenisovém trůnu.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 

I would like to announce that Simona and I will not be continuing our partnership in 2019 purely for family reasons on my part. . After much thought and discussion, and many years with 30 plus weeks on the road away from my family, I’ve decided to take a 12 month break from coaching to be home more for support as our children enter important stages of their lives with the final year of high school, sports and college preparations all becoming more time consuming. . I’d like to thank Simona for the last 4 amazing years. Her understanding, personality, work ethic, generosity and professionalism made it a pleasure to stand by her side as her coach. She’s a young woman of total class and someone I respect greatly which is something more important than any result achieved. . Basically, I had the dream job and I want to thank her for making it that way, and the opportunity to work with someone so talented and dedicated. . I wish Simo and her team nothing but continued success and I look forward to supporting her from the sidelines next year. . A special mention to Theo Cercel, Andrei Cristofor and Virginia Ruzici for all of the support, belief, friendship and great work through the years. . And finally, to the Romanian fans that show unwavering passion and support for their girl. You guys rock, seriously. Thanks for adopting this Aussie as one of your own for the last 4 years and making me feel welcome in your country. Mulțumesc ❤️ . I will continue to work with the ESPN team at the AO, Wimbledon & US Open tournaments in 2019. . Cheers, Darren

Příspěvek sdílený Darren Cahill (@dc10s),Lis 9, 2018 v 11:27 PST

"Rád bych Simoně poděkoval za čtyři úžasné roky. Díky jejímu pochopení, charakteru, pracovní etice, velkorysosti a profesionalitě bylo potěšení stát po jejím boku jako trenér," napsal Cahill na instagramu. "V podstatě jsem měl práci snů," poděkoval Halepové za spolupráci.

Halepová se nyní zotavuje ze zranění plotének, kvůli nimž musela předčasně ukončit sezonu a vynechala i Turnaj mistryň. Po pauze a nutné rehabilitaci hodlá zahájit přípravu na nový ročník.

Reklama

Související témata:
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS ve fotbale 2022 v Kataru

Mistrovství světa ve fotbale 2022 letos probíhá v netradičním termínu od 20. listopadu do 18. prosince v Kataru. Program MS ve fotbale čítá 64 zápasů, které se odehrají na osmi stadionech. Šampionátu se účastní 32 týmů, které jsou rozděleny do osmi skupin. Kde můžete sledovat zápasy MS v televizi?