Hlavní obsah

Hrát se Serenou Williamsovou? Nejhorší zážitek, nebere si servítky Kyrgios

1. 12. 2021 14:38

Vybojovala ve dvouhře 23 grandslamových titulů, mnozí ji tak po právu považují za nejlepší tenistku všech dob. Ale podle australského bouřliváka Nicka Kyrgiose minimálně pro smíšenou čtyřhru není Američanka Serena Williamsová ideální partnerkou.

Foto: Profimedia.cz

Tenisová legenda Serena Williamsová.Foto: Profimedia.cz

Článek

Kyrgios hrál po boku ženské tenisové legendy debla před sedmi roky v profesionální lize IPTL (International Premier Tennis League) a nebyl to podle jeho slov příjemný zážitek. Vedle Američanky se cítil nekomfortně.

„Se Serenou jsem hrál mix na IPL a byl to pro mě ten nejnepříjemnější zážitek, protože se snažila udělat všechno sama. Ale já jsem si říkal, vždyť já jsem lepší než ty," prozradil rodák z Canberry pro svůj podcast No Boundaries.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Nick Kyrgios (@k1ngkyrg1os)

Naopak s její sestrou, Venus WIlliamsovou, má v tomto směru zcela opačnou zkušenost.

„V Londýně jsem s ní zažil pěkné chvíle. Ona je velmi milý člověk, navíc miluje NBA stejně jako já. Považuji ji za opravdovou legendu a rád bych s ní zašel na večeři," přiznal Kyrgios.

Bez přítelkyně byl nadržený

V podcastu se také svým typickým způsobem rozpovídal o tom, jak ovlivnilo jeho výkon na kurtu půlroční odloučení od přítelkyně.

„Jednou jsem byl bez své první přítelkyně šest měsíců. Když se snažíte hrát na té nejvyšší úrovni, začnete někoho postrádat emocionálně i fyzicky a stane se z toho sexuální frustrace," popisoval.

„Byl jsem na kurtu a nemohl jsem hrát, protože jsem byl celkem nadržený, jestli chápete, co mám na mysli. Když se nevidíte se svojí druhou polovičkou, poznamená vás to. Vaši práci, vaši náladu, všechno. Byl jsem ten nejnáladovější parchant, když jsem svoji slečnu dlouho neviděl," dodal Kyrgios.

Reklama

Sdílejte článek
  6 : 2, 6 : 2 Jeanjeanová - Ka. Plíšková 6 : 2, 6 : 2 konec
20220526T11 : 00:00+0200
Jeanjeanová vs. Ka. Plíšková
Jeanjeanová vs. Ka. Plíšková
Jeanjeanová
Ka. Plíšková
  Kolář - Tsitsipas dnes 16 : 00
20220526T16 : 00:00+0200
Kolář vs. Tsitsipas
Kolář vs. Tsitsipas
Kolář
Tsitsipas
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

MS v hokeji 2022 ve Finsku

Mistrovství světa ve Finsku probíhá od 13. do 29. května 2022, dějištěm šampionátu jsou letos finská města Helsinky a Tampere. Češi, které vede finský trenér Kari Jalonen, vstoupili do turnaje 14. května vítězným zápasem s Velkou Británií.