Šwiateková - Nosková 6:4, 6:0Nosková Šwiatekovou nezaskočila a schytala kanára

Tenistka Linda Nosková nedokázala po nadějném začátku zaskočit na turnaji v Indian Wells Igu Šwiatekovou a premiérové osmifinále si při druhém startu v kalifornské poušti nezahraje. Se světovou jedničkou ve třetím kole prohrála 4:6, 0:6 a nenavázala na senzační vítězství ve vzájemném duelu na lednovém Australian Open.

Linda Nosková v utkání proti Polce Ize Šwiatekové.

Devatenáctiletá Nosková v úvodním setu sebrala favoritce ve třetím gamu podání, ujala se vedení 4:2 a měla i tři další brejkboly. Žádný už ale nevyužila a kontrolu převzala soupeřka. Polka získala dalších deset her v  řadě a ve druhém setu vyprovodila poslední českou zástupkyni v pavouku s  kanárem.

Tenisový turnaj mužů a žen v Indian Wells (tvrdý povrch, dotace 17,991.110 dolarů):