Hlavní obsah

Světová pětka Rubljov je pátým nakaženým účastníkem exhibice v Abú Zabí

27. 12. 2021 8:28

Světová pětka Andrej Rubljov je pátým účastníkem předvánoční exhibice v Abú Zabí, jenž měl následně pozitivní test na koronavirus. Ruský tenista tak nejspíš bude muset vynechat minimálně ATP Cup v Sydney, kterým v sobotu odstartuje mužská část sezony.

Foto: Christopher Pike, Reuters

Vítěz turnaje v Abú Zabí Andrej Rubljov byl pozitivně testován na koronavirusFoto: Christopher Pike, Reuters

Článek

Po miniturnaji v Abú Zabí měli pozitivní výsledek testu na covid-19 Španěl Rafael Nadal, Kanaďan Denis Shapovalov, švýcarská olympijská vítězka Belinda Bencicová a Tunisanka Ons Džabúrová. Senzační šampionka US Open Emma Raducanuová se nakazila už před cestou do SAE a akce se nezúčastnila. Pozitivní test měl také Nadalův kouč Carlos Moyá.

Čtyřiadvacetiletý Rubljov ve finále World Tennis Championship 18. prosince porazil Andyho Murrayho a nyní na Twitteru uvedl, že je s drobnými příznaky v izolaci v Barceloně. "Jak víte, jsem plně očkovaný a připravoval jsem se na turnaje - ATP Cup a Australian Open. Nyní se musím zotavit a odcestuju do Melbourne až poté, co to bude pro všechny bezpečné," napsal.

Úvodní grandslam sezony začne v Melbourne Parku 17. ledna. Rubljov je společně s Daniilem Medveděvem oporou ruského týmu, jenž letos ovládl obě týmové soutěže ATP Cup a Davis Cup. Členem ruského výběru měl být moskevský rodák i na blížícím se třetím ročníku ATP Cupu.

Reklama

Související témata:
O2 TV Sport 6 : 7, 6 : 7 Teichmannová - Martincová 6 : 7, 6 : 7 konec
20221003T19 : 30:00+0200
Teichmannová vs. Martincová
Teichmannová vs. Martincová
Teichmannová
Martincová
O2 TV Sport 6 : 3, 2 : 6, 6 : 4 Kvitová - Peraová 6 : 3, 2 : 6, 6 : 4 konec
20221003T18 : 00:00+0200
Kvitová vs. Peraová
Kvitová vs. Peraová
Kvitová
Peraová
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   
 •  
   
   
   

Nejnovější články