Hlavní obsah

Tenistka Strýcová očekává narození prvního potomka

26. 3. 2021 17:54

Řady tenistek maminek rozšíří Barbora Strýcová! Bývalá světová jednička ve čtyřhře a majitelka deblového titulu z Wimbledonu očekává narození prvního potomka. O těhotenství informovala na sociálních sítích.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Barbora Strýcová během zápasu v rámci tenisového turnaje v Praze.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Článek

Na instagramu zveřejnila fotografii, na které si prohlíží své těhotenské bříško, a připojila popisek "Budeme tři!". Partnerem 34leté tenistky je novinář Petr Matějček, šéfredaktor české verze módního časopisu Esquire.

O další kariéře se zatím Strýcová nevyjádřila. Ve světovém žebříčku dvouhry momentálně figuruje na 45. místě, v deblovém je čtvrtá.

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený Barbora Strycova🐝 (@barborastrycova)

Na kurtech se Strýcová naposledy představila letos v lednu. Po dvoutýdenní přísné karanténě bez možnosti tréninku vypadla na Australian Open v 1. kole dvouhry a 2. kole čtyřhry. Na dalších turnajích se nepředstavila, z Miami se minulý týden odhlásila kvůli pokračující léčbě achilovky.

Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Vítězný český tým ve Fed Cupu (zleva) Lucie Šafářová, Barbora Krejčíková, nehrající kapitán Petr Pála, Barbora Strýcová, Kateřina Siniaková a Petra Kvitová.Foto: Vlastimil Vacek, Právo

Potomka se tak dočká další hráčka ze zlaté fedcupové reprezentace. Šestinásobná vítězka týmové soutěže, jež má ve sbírce i bronzovou medaili ze čtyřhry na olympijských hrách v Riu de Janeiro, následuje Lucii Šafářovou a Andreu Sestini Hlaváčkovou. "Nemůžu se dočkat, už teď jsi boží teta, takže mamka budeš úžasná," vzkázala Hlaváčková v komentářích.

Reklama

Sdílejte článek