Ve finále v Delray Beach se utkají domácí favorit Fritz a Kecmanovič

Sedmý hráč světa Taylor Fritz a srbský tenista Miomir Kecmanovič se utkají ve finále turnaje v Delray Beach. Nejvýše nasazený Fritz prošel do boje o titul bez ztráty setu a v semifinále porazil v americkém duelu krajana Mackenzieho McDonalda 6:3, 7:6. Turnajová čtyřka Kecmanovič musel poprvé na Floridě absolvovat tři sety, než zvítězil nad Raduem Albotem z Moldavska 7:6, 3:6, 6:2.

Taylor Fritz v semifinále turnaje v Delray Beach.

Pětadvacetiletý Fritz bude hrát o pátý titul v kariéře a první individuální v sezoně. Na začátku roku pomohl Američanům k vítězství v premiérovém United Cupu ziskem rozhodujícího bodu ve finále proti Itálii.

Kecmanovič čeká na druhé turnajové prvenství od roku 2020, kdy triumfoval na antuce v Kitzbühelu. S Fritzem má negativní bilanci 1:2, ale poslední vzájemný zápas vloni na tvrdém povrchu rovněž na Floridě v nedalekém Miami vyhrál.