Vypadni! Rozzuřený Djokovič vyhodil během finále svého bratra z lóže

Srbský tenista Novak Djokovič začal svůj návrat do Austrálie po loňské ponižující deportaci triumfálně. Otočil strhující finále v Adelaide s Američanem s českými kořeny Sebastianem Kordou, jemuž utekl z mečbolu. Po prohraném první setu v tie breaku nicméně bývalé světové jedničce pořádně vytekly nervy.

Toto video už bohužel nemůžeme přehrávat z důvodu vypršení internetové licence

Novak Djokovič vyhodil svého batra ze sví lóžeVideo: sntv

Frustrovaný Djokovič obrátil svůj hněv trochu překvapivě proti svým nejbližším. Když si šel sednout po prohrané sadě na lavičku, zuřivě gestikuloval směrem ke své lóži v hledišti, odkud vykázal svého agenta i bratra Marka.

„Je hodně naštvaný. Ukázal do svého boxu a dva z pěti členů tam už nesedí. Je to nejspíš jasný důkaz, že tohle finále chce za každou cenu vyhrát," glosoval situaci australský sportovní komentátor a bývalý hráč i kouč Roger Rasheed.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Tennis TV (@tennistv)

21násobný grandslamový šampion nakonec po třech hodinách a osmi minutách zápas dotáhl po obratu k vítězství 6:7, 7:6 a 6:4. Ziskem 92. titulu se v počtu turnajových vítězství vyrovnal Rafaelu Nadalovi a před sebou už má jen legendy Jimmyho Connorse (109), Rogera Federera (103) a Ivana Lendla (94).

Příspěvek sdílený Novak Djokovic (@djokernole)

V pozápasové řeči se pak snažil vyžehlit výlev vůči svým nejbližším.

„Chtěl bych poděkovat svému týmu, že to se mnou zvládá, toleruje mě v dobrých i špatných časech. Cením si toho, že tu se mnou jsou. Je tu i můj bratr Marko. Nevídám ho tak často a vážím si toho, že sem přijel. Mám tě rád," uvedl Djokovič.

„Tohle byl pro mě nádherný týden a vy jste mi ho udělali ještě výjimečnější," dodal na adresu svých nejbližších.