Hlavní obsah

Sestry Pavelkovy jsou ve finále beachvolejbalového turnaje v Tlaxcale

Sestry Anna a Kateřina Pavelkovy se na úvod sezony probojovaly do finále turnaje Pro Tour v plážovém volejbalu kategorie Challenge v mexické Tlaxcale. Dvacetileté české hráčky budou bojovat o titul od 20:00 SEČ s litevskými olympioničkami Monikou Paulikienéovou a Ainé Raupelytéovou.

Foto: Archiv dvojčat Pavelkových

Plážové volejbalistky Anna a Kateřina Pavelkovy na archivním snímku.

Článek

Pavelkovy, které jsou nasazeny jako číslo 17, v sobotním semifinále vyřadily Američanky Geenu Urangovou a Megan Riceovou po setech 21:18 a 25:23.

Česká dvojčata jsou na světovém okruhu ve finále potřetí, ale poprvé na akci druhé nejvyšší kategorie Challenge. Loni v červnu Pavelkovy, které studují na univerzitě v Austinu, ovládly turnaj Futures v Praze. O měsíc dříve skončily předloňské mistryně Evropy do 23 let druhé v italské Cervii v soutěži stejné kategorie.

Související témata: