Skikrosařka Kučerová přišla kvůli počasí o závod SP ve Val Thorens

Dnešní závod Světového poháru ve skikrosu ve Val Thorens za účasti české reprezentantky Nikol Kučerové byl kvůli špatnému počasí zrušen. Odjetí závodu znemožnilo husté sněžení a silný vítr.

Skikrosařka Nikol Kučerová

Ve Francouzských Alpách byla už ve čtvrtek kvůli špatnému počasí anulována kvalifikace žen, v níž Kučerová zajela nepostupovou 24. pozici. Mužská část se ani nekonala. Ve Val Thorens měly být na programu dva závody, dnes a v sobotu, oficiálním náhradním dnem je neděle. "Doufáme, že matka příroda bude na naší straně pro zítřejší závod," napsali na twitteru organizátoři.

Světový pohár ve skikrosu začal koncem listopadu v Číně. Kučerová a Diana Cholenská v Secret Garden obsadily první dvě nepostupová místa z kvalifikace do vyřazovací části.

MS v hokeji 2024

87. ročník Mistrovství světa v hokeji se koná v termínu 10.–26. května 2024 v České republice, turnaj si rozdělí města Praha a Ostrava.