Rubriky:

Esport

Entropiq jsou na Majoru blízko postupu, rozhodne příští víkend

10. srpna 2020 09:22 - Praha

Český esportový tým Entropiq solidně vstoupil do třetího Majoru letošní sezony ve hře PlayerUnknown's Battlegrounds. Mezi 24 nejlepšími evropskými celky drží černozelení po sobotním a nedělním programu zatím 17. příčku. Skupinová část vyvrcholí příští víkend. Vybojují čeští plejeři účast mezi šestnáctičlennou elitou?

 

Turnaj s pohádkovým prizepoolem ve výši 200 000 dolarů (přibližně 4,5 milionu korun). Taková je finanční motivace českých zástupců ve třetím evropském Majoru PUBG Continental Series (PCS) 2 Europe.

Soupiska Entropiqu ve složení Dominik „Hawki" Gryga, Vojta „Double" Ptáček, Filip „Redgiebeardo" Tutko a Matěj „Nowikk" Krmelka vstoupila do turnaje solidně. V sobotním souboji skupin B a C hoši vyválčili 32 bodů. Ty stačily na průběžné 16. místo přesně na hranici postupu.

Nedělní program proti sobě svedl týmy ze skupiny A a C. Entropiq nakonec víkend zakončil na 17. místě tabulky se skóre 60 bodů.

Turnaj bude pokračovat příští týden od pátku do neděle. Čeští zástupci se představí během prvních dvou dnů. Vybojují nakonec kýženou 16. pozici, která zaručuje postup do finálové části Majoru?

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.