Rubriky:

Esport

Entropiq posiluje divizi Valorantu o druhý tým

15. srpna 2020 06:29 - Praha

Česká esportová organizace Entropiq nedávno ohlásila akvizici mezinárodního týmu pro hru Valorant. Černozelení teď přišli s další novinkou. Ve Valorantu budou Entropiq reprezentovat týmy dva! S ambiciózní organizací svou budoucnost nově spojil i suverénní jednička české scény Ferrari Peek.

 

Ve Valorantu bude Entropiq na mezinárodních turnajích mít hned dvoje zastoupení. K organizaci se připojuje soupiska nejúspěšnějšího českého mužstva Ferrari Peek ve složení Jan 'elwzoy' Pařízek, Ondřej 'sT4mZ' Gofroj, Lukáš 'M1st1ck' Kotalík, Tomáš 'Tomkeejs' Tomka a Jiří 'oKKo' Trojan pod vedením trenéra Davida 'Davsa' Halberštáta.

„Společnost Riot Games je jedním z největších hráčů v herním průmyslu, proto pro nás bylo absolutní prioritou mít vlastní tým Valorantu. Nakonec to dopadlo tak, že máme týmy dva," hlásí pro web Entropiqu zakladatel Martin Kabrhel.

https://www.facebook.com/Entropiqteam/posts/185494366338849

Ferrari Peek doposud ovládli snad všechny tuzemské Valorant turnaje. V černozelených dresech se tak teď pokusí prorazit i na evropské scéně.

„Naším hlavním cílem je stát se Tier 1 týmem," odhaluje plány do budoucna Ondřej 'sT4mZ' Gofroj. „Chceme být TOP10 v Evropě a pravidelně ukazovat, že na to máme," netají vysoké ambice i kouč Halberštát.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.