Rubriky:

Esport

CS:GO Tipsport COOL liga se přehoupla do druhé poloviny, SINNERS jsou v čele

3. září 2020 17:58 - Praha

Esportoví příznivci ve čtvrtek sledovali 8. kolo Tipsport COOL ligy ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Letní split se přehoupl do druhé poloviny. Situace v tabulce zůstává nadále vyrovnaná. Novými lídry jsou hráči SINNERS, kteří ovládli oba duely čtvrtečního programu.

 

@SINNERS_ESPORTS, Twitter

Nejprve si plejeři Sampi poradili v dramatické bitvě 16:14 s eEriness MARVO. Parta fotbalisty Jakuba Jankta se tím znovu dostala na 4. příčku zaručující postup do play off.

V následujícím střetnutí se představili úřadující mistři z organizace SINNERS, soupeřem jim byli slovenští Enterprise a hříšníci nakonec mapu Inferno ovládli poměrem 16:13.

https://www.facebook.com/coolesport/videos/988133134965796/

V dalším střetnutí zvítězili Dark Tigers 16:11 s CZC.eSubou a v posledním zápase SINNERS porazili ECLOT Gaming 16:13, čímž se vyhoupli na průběžné první místo tabulky.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.