Rubriky:

Esport

Baráž Tipsport COOL ligy ovládli hráči Entropiqu a DEFEATERS

14. října 2020 12:26 - Praha

Tipsport COOL liga ve hře Counter Strike: Global Offensive už nějakou dobu zná svého vítěze. Úterní baráž ale ještě musela rozhodnout o tom, které týmy si soutěž zahrají v jarním splitu 2021. Z postupu se nakonec radovali reprezentanti Entropiqu a DEFEATERS, v 1. lize naopak konči Sazka.BRUTE a eEriness MARVO.

 

Entropiq

Plejeři Entropiqu v 2. lize předváděli v letním splitu suverénní střeleckou jízdu, když z 12 zápasů 11 vyhráli a pouze v jednom ztratili body vítězstvím v prodloužení. Jako první celek tabulky tak o účast mezi elitou museli zabojovat proti Sazka.BRUTE.

A v úterním střetnutí potvrdili svou skvělou formu. Plejeři Brute sice v posledních týdnech předváděli solidní výkony, na černo-zelené ale nestačili a po dvou prohraných zápasech 14:16 a 7:16 se s 1. Tipsport COOL ligou loučí.

Druhým sestupujícím týmem je eEriness MARVO. Toho vyzval druholigový celek DEFEATERS ze Slovenska. Slovenští střelci po dramatickém střetnutí nakonec míří mezi elitu po vítězství 16:13, 19:15 a 16:11.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.