Druhou část baráže Tipsport COOL ligy ovládli hráči Eclotu Gaming a Dark Tigers

16. října 2020 22:53 - Praha

Tipsport COOL liga ve hře Counter Strike: Global Offensive už nějakou dobu zná svého vítěze i první postupující mezi elitu. Ve čtvrtek se v druhé části baráže utkaly další čtyři celky. Organizace Eclot Gaming a Dark Tigers nakonec účast v jarním splitu 1. ligy uhájily.

 

Playzone.cz

V úvodním duelu čtvrtečního programu se proti sobě postavil šestý celek 1. Tisport COOL ligy Eclot Gaming a třetí tým 2. ligy Gifted Gaming ze Slovenska. O roli favorita v utkání nebyl nejmenší pochyb.

V posledních týdnech ve skvělé formě hrající Eclot svého soupeře roznesl a po výsledcích 16:5 a 16:7 se i v jarním splitu představí mezi tuzemskou elitou.

https://www.facebook.com/coolesport/posts/881922729007355

Z pátého místa ligy musel do baráže i celek Dark Tigers, kterému už podruhé v řadě těsně unikl postup do play off. Tygry vyzvalo čtvrté družstvo 2. ligy Team Gravity.

I v tomto střetnutí bylo dobojováno velmi rychle. Dark Tigers připsali dvě výhry poměrem 16:8, a v jarním splitu se tak budou moct snažit konečně si cestu do vyřazovacích bojů COOL ligy proklestit.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.