Rubriky:

Esport

MČR v CS:GO zná složení semifinálových dvojic

21. listopadu 2020 09:42 - Praha

Bitvy o českého šampiona v Counter Strike: Global Offensive pokračují. Mistrovství České republiky v počítačových hrách nabídlo v pátek čtyři napínavé bitvy. Další celky si vybojovaly semifinálovou účast. K plejerům SINNERS a Eclot Gaming, kteří si postup mezi čtyři nejlepší organizace turnaje vybojovali už ve čtvrtek, přibyli hráči CZC.eSuby a Entropiqu.

 

@playzone.cz

Fanoušci esportu se dočkali tradiční vrcholné akce domácí scény. Mistrovství České republiky v počítačových hrách má od středy do neděle na programu souboje v CS:GO.

Páteční hrací den nabídl nejprve souboj eEriness MARVO a Dark Tigers. Tygři utkání opanovali výhrami 16:9 a 19:16. Tím si vystříleli právo v přímém souboji o semifinále vyzvat eSubu.

Napínavou bitvu svedli hráči Enterprise a Entropiqu. Z vítězství 2:1 se nakonec radovali hráči černo-zeleného týmu. Entropiq zvítězili 19:17 na Dustu 2, pak podlehli 16:19 na Overpassu a nakonec ovládli Nuke 16:10.

Pak už přišly na řadu přestřelky o postup do semifinále. V bitvě mezi Dark Tigers vs. CZC.eSubou se lépe dařilo modré krvi, která zvítězila celkovým poměrem 2:1. A stejným poměrem mezi čtyři nejlepší celky postoupili hráči Entropiqu, kteří z turnaje ven vyprovodili Sampi.Tipsport.

MČR v CS:GO v sobotu pokračuje semifinálovými souboji. CZC.eSuba vyzve suverénní SINNERS. Entropiq se o finálovou účast utká s Eclot Gaming. Živý stream můžete sledovat prostřednictvím portálu Playzone.cz.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.