Rubriky:

Esport

Útok na titul? SINNERS se vracejí na scénu LoL a hlavnímu konkurentovi přetáhli toplanera

11. ledna 2021 14:28 - Praha

Úspěšná česká esportová organizace SINNERS se po krátké pauze vrací na tuzemskou scénu League of Legends. Hříšníci proto před novým ročníkem odhalili soupisku pro jarní split Hitpoint Masters. V týmu mají pro nadcházející sezonu velkou posilu. Pozici toplanera bude hrát Jakub "Garp" Novotný, který v minulosti působil u eSuby.

 

@SINNERS_ESPORTS, Twitter

Kromě Novotného zůstává soupiska SINNERS beze změn. O český titul tak budou hříšníci usilovat s Polákem Damiane "Wysek" Adamczykem, Slovákem Lukášem "PiOk" Lőrincem a českými plejery Ondřejem "Ordno" Prachařem a Václavem "Vasked" Bendou.

SINNERS v čele s koučem Janem "Worry" Voráčkem se netají nejvyššími ambicemi. Hned ve svém premiérovém splitu totiž loni obsadili druhou příčku za eSubou. Právě jí přetáhli toplanera Novotného do svých řad.

https://www.facebook.com/sinnersesports/videos/2866809900261586/

Devatenáctiletý plejer patří k největším talentům českého LoL. V minulosti působil u rakouského celku Flayn eSports, polského PRIDE nebo německého Infernal Void.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.