Team Gravity vstupuje na Valorant scénu

12. února 2021 14:30 - Praha

Česká esportová organizace Team Gravity rozšiřuje svoje řady. Po nedávném ohlášení snahy o vybudování týmu pro League of Legends přichází řada i na Valorant sekci. Ta už má dokonce konkrétní podobu. Trojici českých hráčů na soupisce doplní jeden slovenský a jeden polský plejer.

 

@teamgravity, Facebook

V nové sezoně se v barvách Teamu Gravity představí trio českých hráčů Lukáš „LvcAss" Petrila, Jan„Bongo" Zvára a Michal „Majki" Kolečkář. Slovenskému esportu bude dělat jméno Adam „RezzoS" Tkáčik a na soupisku se dostal i polský plejer Hubert „KnightVoice" Lorenc.

Fanoušci si Gravity spojují zejména s esportovým hráčem a influencerem Davidem „KAPARZO" Lacinou, a to zejména ve spojitosti s titulem Counter Strike: Global Offensive. Příznivci kompetitivního hraní pak mají organizaci spojenou také s Herthstonem.

https://www.facebook.com/teamgravity.eu/posts/2780799562176856

Český tým se ale pomalu nadechuje k širšímu útoku na tuzemskou esportovou scénu. Podle portálu Playzone Gravity angažovalo tři nové manažery a kromě zmiňovaného Valorantu by v brzké době mělo dojít také k ohlášení kompletní soupisky pro LoL.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: