Smutný dosáhl druhé příčky evropského žebříčku v Hearthstone

18. února 2021 16:19 - Praha

Český hráč organizace Entropiq Josef „Jobsad“ Smutný se do toho v nové sezoně pořádně opřel. Po úspěšném loňském ročníku, kdy zapsal několik vynikajících výsledků na Masters Tour, si dával dvacetiletý hearthstone plejer kratší pauzu. Hned zkraje nové sezony přišel další parádní úspěch. V evropském žebříčku dosáhl Smutný na druhou příčku mezi všemi hráči.

 

@Entropiq

Smutný v září loňského roku vybojoval 13. příčku na Masters Tour 2020 Montreal. Ani na dalších zastávkách věhlasné turnajové série ale nepropadl. Zdá se, že na formu z loňské sezony naváže i na začátku nového ročníku.

Nedlouho poté, co se vrátil do hry po kratší odpočinkové pauze, totiž dokráčel až na druhé místo evropského žebříčku všech hráčů této populární karetní hry.

Entropiq slaví první rok na esportové scéně. Jak byl úspěšný?

„Hraju hlavně ladder na EU, kde jsem začal tento měsíc opět tryhardit," uvedl prostřednictvím webu stáje Entropiq.

„Po pár dnech aktivního hraní se mi dokonce povedlo hitnout TOP 2 na EU a momentálně se držím v TOP 10," dodal Smutný, který aktuálně používá balíček Token Druida. Nyní se dle vlastních slov chystá přesunout na americký žebříček. Uspět tam chce s agresivnějším deckem a mezi elitou pak tasit OTK Demon Huntera.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.

Patička stránky: