Slavie a Pardubice postupují do finále e:Ligy, Plzeň získala bronz

4. dubna 2021 13:45 - Praha
(Aktualizováno: 5. dubna 2021 16:07)

Druhý ročník esportové e:Ligy ve hře FIFA 21 spěje do finále. V neděli mohli fanoušci virtuálního fotbalu sledovat play off a následnou bitvu o třetí místo. Do pondělního finále si přes vyřazovací fázi proklestily celky Slavie a obhájci trofeje z Pardubic. Bitvu o třetí místo mezi Plzní a Spartou ovládla Viktoria.

 

@slavia.cz

Semifinále proti sobě svedlo Slavii a Spartu, z postupu do pondělní bitvy o titul se nakonec radovali sešívaní. Dvojice plejerů CptKubajz a Drmi10 porazila městského rivala poměrem 3:2.

V druhém semifinále se střetli zkušení hráči Pardubic proti Viktorii Plzeň. Západočechům se v duelu nedařilo a po prohře 1:3 se museli letos spokojit pouze s bitvou o třetí místo.

https://www.facebook.com/eligacz/posts/512229120162243

Ta byla plně v režii plzeňských reprezentantů, kteří berou bronzovou příčku po jednoznačném vítězství 3:0 na zápasy. Nepopulární čtvrté místo zbylo na Spartu.

O titul se v pondělí střetnou hráči Slavie a Pardubic před kamerami televize ČT Sport.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


Tour de France 2020

107. ročník nejslavnějšího cyklistického závodu světa Tour de France letos odstartuje 29. srpna v Nice a skončí 20. září tradičním dojezdem do Paříže. Z loňského roku vítězství obhajuje kolumbijský jezdec Egan Bernal. Na startu nebudou chybět další favorité - Thibaut Pinot nebo Primož Roglič. Z Čechů se představí Roman Kreuziger a Jan Hirt.