Pardubice jsou šampionem e:Ligy! Ve finále rozdrtily Slavii

5. dubna 2021 20:00 - Praha
(Aktualizováno: 6. dubna 2021 09:56)

Šampionem esportové e:Ligy ve hře FIFA 21 se staly Pardubice. Pro klub z východních Čech ho získali hráči organizace Sampi Miki a Seron. Druhý ročník soutěže Ligové fotbalové asociace ovládli jednoznačným způsobem, když ve finále porazili Slavii 3:0 na zápasy a během finálového víkendu ztratili pouze jeden zápas.

 

esport.cz

Pardubice během velikonočního víkendu ztratily jediný zápas z celkových deseti, které odehrály. Východočeský klub do soutěže vyslal duo Miki a Seron, které má na kontě několik titulů z tuzemské scény napříč soutěžemi. A bylo to znát. V neděli večer k nim teď oba přední čeští plejeři přidali další.

Finále před kamerami ČT Sport bylo jednoznačnou záležitostí. Slavia do něj nastoupila ve složení DRMi10 a CptKubajz, proti hráčům esportového klubu Sampi v barvách Pardubic ale nakonec na svou stranu neuhráli ani jeden zápas.

https://www.facebook.com/eligacz/posts/512590813459407

Miki v prvním klání porazil CptKubajze poměrem 3:1. Když Seron následně po výsledku 4:3 přidal druhou výhru na stranu Pardubic, slávisté se dostali pod tlak. Ve třetím duelu navíc sešívání nedokázali vstřelit ani branku a po výsledku 1:0 a konečném 3:0 na zápasy se mistrovskou trofejí pro vítěze e:Ligy mohou pyšnit Pardubice.

Šampioni krom titulu získali také možnost účastnit se prestižního seriálu EA SPORTS FIFA Global Series.

Finále e:Ligy
SK SLAVIA PRAHA : FK PARDUBICE 0:3
DRMi10 : Miki 1:3
CptKubajz : seron001 3:4
CptKubajz : Miki 0:1
pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.