Živě

Play off FIFA COOL ligy je kompletní. Ze skupiny smrti postoupili Seron a Emerickson, Miki se loučí

8. června 2021 17:04 - Praha
(Aktualizováno: 9. června 2021 08:50)

Sezona AXE FIFA COOL ligy pokračovala dalšími zápasy o postup do vyřazovací fáze. Soutěž portálu Playzone ve hře FIFA 21 doznala oproti předchozím ročníkům změn. Nově se hrálo formátem GSL, 16 hráčů tedy začínalo ve čtyřčlenných skupinách. V úterý byly na programu duely skupiny D. Mezi nejlepších osm plejerů ligy se probojovala dvojice Seron a Emerickson. Někdejší šampion Miki končí.

 

Složení vyřazovací části FIFA COOL ligy je po úterku kompletní. Už dopředu bylo jasné, že jeden ze silné trojice hráčů skupiny D se letos do play off nepodívá. Hned dva dřívější mistři Miki a Seron se představili v rámci úterních skupinových bojů o postup.

V úvodním utkání Seron smetl nováčka soutěže Huhnaka 9:3. V následném střetnutí Emerickson zdolal Mikiho poměrem 3:2.

V zápase vítězů si postup zajistil sparťanský Emerickson, který úřadujícího šampiona ze Sampi Serona porazil 5:3.

Ve vyřazovacím duelu mezi Mikim z organizace Cryptova a Huhnakem z Entropiqu přišlo velké překvapení. Mistr prvního ročníku Miki podlehl Huhnakovi 1:4, a liga tak pro něj skončila už po dvou nepovedených zápasech.

V duelu o postup nakonec mezi nejlepší osmičku ligy proklouzl úřadující mistr Seron ze Sampi, který Huhnaka zdolal poměrem 4:1.

Účast v play off už dříve vybojovali plejeři T9Laky, Kobby88, Dalas94, Caster, Cristy a Marioooso99.

AXE FIFA COOL Liga výsledky:
Skupina D (formát GSL)
Úvodní zápasy:
Seron - Huhnak 9:3
Mik - Emericson 2:3
Zápas vítězů:
Seron - Emericson 3:5
Vyřazovací zápas:
Miki - Huhnak 1:4
Rozhodující zápas:
Seron - Huhnak 4:1
pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.