Živě

Chystají útok na špičku scény? Dynamo Eclot obměňuje část kádru

11. června 2021 14:30 - Praha

Esportová organizace Eclot nedávno spojila síly s pardubickým hokejem. A pod novým jménem Dynamo Eclot se zřejmě chystá útočit i na špičku české scény ve hře Counter-Strike: Global Offensive. Organizace se totiž rozloučila s dvěma hráči, a v týmu tak končí Lukáš "Majky" Měcháček a Matěj "stinx" Štorek. Kdo je nahradí zatím uveřejněno nebylo.

 

@dynamoeclot, Facebook

V Tipsport COOL lize obsadili pátou příčku v základní části a jen o fous jim unikla účast v play off. Na loňském MČR v počítačových hrách skončili čtvrtí. Po vstupu movitého investora z Pardubic by ale rádi zamířili ještě výš.

Dynamo Eclot se se rozloučil s hráči Macháčkem a Štorkem. Jak poznamenává server Playzone, o odchodu se minimálně u Štorka spekulovalo už delší dobu.

Dynamo na oznámení nových posil času už tolik nemá. Už v neděli totiž na Eclot čeká zápas v mezinárodní soutěži ESEA Main.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.