Živě

Sinners představují novou sekci a vstupují do světa Rocket League

2. července 2021 17:41 - Liberec/Praha

Česká esportová organizace Sinners otevírá novou sekci. Severočeský klub prostřednictvím sociálních sítí oznámil angažování trojice hráčů populární hry Rocket League. České plejery Ondřeje „Elko“ Ziku, Ondřeje „ToXx“ Košnáře a Daniela „Shad0w“ Palarčíka povede pod severočeskou organizací kouč Filip „Kells“ Weiser.

 

@sinnersesports, Facebook

„Na naší spolupráci se Sinners se všichni těšíme. Rocket League v Česku a na Slovensku momentálně nedostává stejnou pozornost, jako ve zbytku světa a příchod Sinners na scénu by to mohl změnit. Je čas vyhrát a ukázat, proč jsou Sinners nejlepší organizace na scéně," nechal se pro webové stránky liberecké organizace slyšet kapitán Zika.

Zika v minulosti působil v týmu Grunex a na kontě má několik tuzemských turnajových triumfů. V poslední době se prosazoval i na mezinárodních turnajích.

https://www.facebook.com/sinnersesports/videos/1917637125071179/

Společně s týmovým kolegou Košnářem hráli za BITE Gaming a Gifted Gaming.

Rocket League je fotbalová hra s vozidly vydaná studiem Psyonix. Titul se od roku vydání 2015 těší velkému zájmu rekreačních i profesionálních plejerů.

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.