Živě

Na Masters Tour Silvermoon v HS se představí devět českých hráčů

16. července 2021 06:16 - Praha

Hned devítka českých plejerů populární karetní hry Hearthstone si vybojovala účast mezi světovou elitou a představí se na online turnaji Masters Tour Silvermoon. Jaromír „Jarla“ Vyskočil a Matyáš „Krajda“ Krajíček dostali od organizátorů podniku přímé pozvánky, zbytek tuzemských hráčů si účast na turnaji, který se odehraje mezi 27. a 29. srpnem, vybojoval v otevřených kvalifikacích.

 

Vyskočil z Nordavindu a Krajíček z eSuby měli účast jistou. Kvalifikace na výbornou ale vyšla dalším předním českým plejerům.

Mezi světovou elitou se tak představí například duo z Entropiqu Petr „En1gma" Balcar, Oldřich „Faeli" Mahdal nebo trojice pardubického Dynama Eclot Matyáš „Matty" Kalužný, Jakub „Pardub" Pardubský a Jan „BlizzconJan" Smutný.

Oldřich "Faeli" Mahdal v barvách esportové stáje Entropiq.

@Entropiqteam

Zastávky Masters Tour patří k nejprestižnějším mezinárodním podnikům karetní hry Hearthstone. Turnaje pořádá vydavatel hry společnost Blizzard Entertainment.

Nejlepší hráči srpnového Masters Tour Silvermoon si mezi sebe rozdělí prize pool ve výši 250 000 dolarů (téměř 5,5 milionu korun).

pb, Sport.cz

Časová osa: Esport

Filtr článků - Esport


MS v hokeji 2021

84. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.