Jihlava - Varnsdorf 3:1Jihlava porazila Varnsdorf a upevnila si druhé místo v druhé lize

Jihlava

Fotbalisté Jihlavy porazili v předehrávce 21. kola druhé ligy Varnsdorf 3:1. Vysočina odčinila minulou prohru ve Vítkovicích a upevnila si druhé místo v tabulce, které znamená postup do baráže. Na třetí Hradec Králové a čtvrtý Varnsdorf má Jihlava náskok šesti bodů, na vedoucí České Budějovice ztrácí čtyři body. Jihočeši ale mají zápas k dobru.

Jihlava v první půli naprosto dominovala a dvěma slepenými góly si vytvořila poločasový náskok 2:0. Nejprve v 38. minutě nadvakrát dotlačil míč do sítě Breda a minutu před pauzou proměnil penaltu Vaculík.

V 54. minutě po úniku snížil Dordič, ale v 62. minutě pojistil výhru domácího favorita Šulc. Varnsdorf na jaře poprvé nebodoval a nevyužil šanci Jihlavu bodově dotáhnout.

21. kolo druhé fotbalové ligy:
Jihlava - Varnsdorf 3:1 (2:0)
Branky: 38. Breda, 44. Vaculík z pen., 62. Šulc - 54. Dordič. Rozhodčí: Klíma - Pelikán, Šimáček. ŽK: Tijani, Klíma - Kocourek, Kodeš, Zbrožek, Bláha. Diváci: 1187.
Jihlava: Vejmola - Breda, Tijani, Chlumecký, Preisler (68. Šefčík) - Vaculík, Šulc - Javůrek (86. Klíma), Zoubele, Novotný - Klobása (90. Šumský). Trenér: Kučera.
Varnsdorf: Porcal - Heppner, Kubista, Zbrožek, Richter - Kodeš, Bláha - Dordič, Kocourek (61. Schön), Rudnytskyy (83. Novák) - Ondráček (56. Barac). Trenér: Oulehla.