Národní liga

Bohemians 1905 si dramatickou výhrou pojistili druhé místo

25. května 2007 20:46 - PRAHA

Ve druhé minutě nastavení vybojovali v pátek fotbalisté Bohemians 1905 vítězství 2:1 na hřišti Ústí nad Labem a pojistili si druhé místo ve druhé lize za Žižkovem. Rozhodující brankuv utkání 27. kola dal Rychlík. Pražané vedli od 22. minuty, ale čtvrthodiny před koncem vyrovnal Fousek.

Hradec Králové remizoval 3:3 s Opavou, přestože v 35. minutě prohrával už 0:3. Vyrovnání zařídil v 75. minutě Semerák.

Aspirant na postup do první ligy z Jihlavy na domácím hřišti pouze remizoval s rezervou Olomouce 2:2, když druhou branku obdržel až na konci 90. minuty. Postup se tak týmu z Vysočiny vzdaluje. "Po tomto zápase už jsou naše naděje na postup opravdu velmi teoretické," přiznal kouč Jihlavy Milan Bokša.

Nerozhodně skončil zápas Sokolova s Čáslaví, který byl zároveň soubojem brankářů reprezentační jednadvacítky. Domácí Kubásek i hostující Švenger inkasovali před odjezdem na evropský šampionát v Nizozemsku každý po jednom gólu.

2. liga - 27. kolo:
Hradec Králové - Opava 3:3 (1:3), Ústí nad Labem - Bohemians 1905 1:2 (0:1), Jihlava - Olomouc B 2:2 (1:1), Sokolov - Čáslav 1:1 (0:1).