Rubriky:

Národní liga

Fotbalisté Žižkova odehrají podzim v azylu na Proseku

15. července 2020 18:51 - Praha

Fotbalisté druholigového Žižkova během přestavby domácího stadionu odehrají podzimní část příští sezony v azylu na Proseku. Viktoria o tom informovala na svém webu.

 

Michal Krumphanzl, ČTK

Zástupci pražského klubu a příslušné městské části se podle červnového společného prohlášení shodli na tom, že zastaralý areál v Seifertově ulici nemůže splnit podmínky k udělení profesionální licence pro ročník 2020/21. Proto Žižkov požádal Fotbalovou asociaci ČR, aby během rekonstrukce mohl dočasně využívat pro zápasy zázemí jiného pražského stadionu.

Žižkovský tým, který v nedávno skončené druholigové sezoně obsadil páté místo, už na stadionu SK Prosek v minulosti absolvoval několik přípravných zápasů. "Věříme, že jde o nejlepší volbu. Pro tým i fanoušky," uvedl klub na facebooku. Podle Viktorie čekají prosecký stánek před novým ročníkem nutné úpravy.

https://www.facebook.com/fkvz1903/posts/2703572489969815

Už na jaře měla hrát na stejném místě rezerva Žižkova v Pražská teplárenská přeboru, kvůli pandemii koronaviru však na to nedošlo, nejvyšší pražská soutěž byla předčasně ukončena. Hrát v areálu nebude ani dospělý tým Fotbalové Akademie, který působil v nižších pražských soutěžích. Ten ale po sezoně ukončil činnost.

rjm, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..