Rubriky:

Národní liga

Nádvorník se upsal Vyšehradu, tým už opustil karanténu

29. července 2020 15:23 - Praha

Fotbalisty Vyšehradu povede Roman Nádvorník. Sedmačtyřicetiletý kouč podepsal těsně před startem letní přípravy s vedením druholigového celku blíže nespecifikovanou smlouvu. Pražský tým už opustil karanténu, v níž byl kvůli případu nákazy koronavirem po konci minulé sezony, a začal se chystat na nový ročník.

 

Vlastimil Vacek, Právo

Roman Nádvorník do února působil v Příbrami a poté byl odvolán. V nejvyšší soutěži trénoval i v Karviné a na Žižkově. "Měl jsem tři nabídky, ta z Vyšehradu mě oslovila nejvíc, a proto jsem ji akceptoval. Mým cílem je, aby se mužstvo posunulo výš v tabulce," uvedl pro klubový web Nádvorník.

Vyšehrad obsadil v uplynulé sezoně coby nováček druhé ligy 12. místo. Po sezoně, která skončila těsně před polovinou července, se v mužstvu objevil jeden pozitivní test na covid-19. Hráči museli do karantény, která jim už ale skončila.

Vyšehrad vyměnil trenéra a hned uťal bídnou sérii

Šemíci projdou v létě značnou obměnou kádru. Na zahajovacím srazu chybělo hned devět hráčů, kteří ukončili hostování ze svých mateřských klubů - Tomáš Čvančara (s 13 góly patřil k pěti nejlepším střelcům druhé ligy), Marek Kodr, Adnan Bašič, Petr Rothe, Libor Drozda, Vojtěch Mareš, Lukáš Veselý, Nedžad Zinhasovič a Agon Hani.

Naopak novými tvářemi jsou Michal Vaněk ze Slavie, Martin Polák z Příbrami a Dominik Kříž ze Zbrojovky Brno, reprezentant U21. Z béčka se do áčka přesunul František Babka a z dorostu brankář Matěj Zvoníček.

dos, ČTK, Sport.cz

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


Fortuna liga 2020/2021

Fortuna liga startuje 22. 8. 2020 za účasti osmnácti týmů. Na podzim se odehraje patnáct kol. Prvoligovými nováčky jsou Pardubice a Brno. Kvůli koronavirovým opatřením se mění formát ligy. Hraje se bez nadstavby.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..