Vlašim - Prostějov 1:3Prostějov vyhrál a je čtvrtý v tabulce druhé ligy

Vlašim

Fotbalisté Prostějova zvítězili v dohrávce čtvrtého kola druhé ligy na hřišti Vlašimi 3:1 a v tabulce se posunuli na čtvrté místo. Na vedoucí Hradec Králové ztrácejí pět bodů, deváté Vlašimi se naopak vzdálili na rozdíl čtyř bodů.

Na třetí výhře Hanáků v řadě se dvěma góly podílel Jakub Matoušek, další branku přidal Michael Sečkář. Za Vlašim vyrovnal v 54. minutě Lukáš Zukal, hosté však dvěma góly během následujících dvaceti minut rozhodli o vítězství.

Zápas se měl původně odehrát v září, kvůli karanténě po nákaze koronavirem v kádru Vlašimi však byl odložen.

Dohrávka 4. kola druhé fotbalové ligy:
Vlašim - Prostějov 1:3 (0:1)
Branky: 54. Zukal - 37. a 71. Matoušek, 61. Sečkář. Rozhodčí: Hanousek - Váňa, Šimáček. ŽK: Broukal, Červenka - Matoušek, Kopřiva, Zikl, Omale, Bréda. Bez diváků.