Trenér Kafka povede fotbalisty Brna až do konce podzimu

24. října 2011 16:28 - BRNO

Trenér Róbert Kafka povede fotbalisty druholigové Zbrojovky Brno až do konce podzimní části soutěže. Ve funkci původně pouze dočasně nahradil před dvěma týdny odvolaného Reného Wagnera, pod jehož vedením tým v deseti zápasech jen jednou zvítězil.

"Nechtěli jsme v této chvíli dělat nějaká revoluční rozhodnutí. Proto zbytek podzimu dokončí ve funkci hlavního trenéra Róbert Kafka. V zimní přestávce se pak můžeme k otázce kouče vrátit," uvedl v tiskové zprávě sportovní ředitel klubu Richard Dostálek.

Devětačtyřicetiletý Kafka byl ve Zbrojovce od léta šéftrenérem mládeže a k prvnímu týmu přešel před dvěma týdny. Mužstvo pod jeho vedením získalo ve dvou zápasech čtyři body a vstřelilo pět branek. V druholigové tabulce mu patří s 11 body 14. příčka.

ČTK

Časová osa: Národní liga

Filtr článků - Národní liga


MS v hokeji 2021

85. hokejové mistrovství světa probíhá od 21. května do 6. června v Lotyšsku, kde všechny zápasy hostí hlavní město Riga. Česká hokejová reprezentace bojuje ve skupině A a snaží se vylepšit čtvrté místo z posledního šampionátu v roce 2019. Zlato obhajuje výběr Finska.

Podsekce:

       
  • Souhrn
  • Výsledky
  • Tabulky
  • Kalendář

Načítám data
Vyčkejte prosím, načítám data..